Konkurs Ekologiczny na ozdobę bożonarodzeniową

Zapraszamy wszystkie dzieci z Przedszkola nr 434 „Na Górce” do udziału w konkursie na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową wykonaną z wykorzystaniem materiałów wtórnych czy też przyrodniczych.

Najważniejsze punkty regulaminu:

  • Termin składania prac: 19 grudnia 2023 r.
  • Należy wykonać ozdobę bożonarodzeniową stojącą w wykorzystaniem materiałów wtórnych czy też przyrodniczych. Praca może być dodatkowo udekorowana charakterystycznymi dla Bożego Narodzenia ozdobami np. brokatem.
  • Praca musi być podpisana.
  • Nagrody będą przyznawane w trzech kategoriach wiekowych.
  • Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi 21 grudnia 2023 r.

Konkurs jest zwieńczeniem projektu „Sam o przyrodę dbam! Dobre praktyki przedszkolaka w kierunku samowystarczalności ekologicznej” finansowanego w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych, który realizowany był w naszym przedszkolu w ciągu całego roku 2023.

REGULAMIN

Skip to content