Wiewiórki – Urodziny w Przedszkolu zapamięta każdy przedszkolak!

https://photos.app.goo.gl/QWphwRyveXtQWqLq5

Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego dzień”. To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum uwagi.

Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność. Urodziny w naszym przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci, a w szczególności jubilata. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego w naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka. Urodziny w poszczególnych dniach obchodzili:

Michael – 7.09

Amelka – 15.09

Karolinka – 02.10

Iga – 24.08

Marianna – 04.10

STO LAT!!!

Skip to content