Wiewiórki – Ozdoby choinkowe: pawie oczka, łańcuchy,gwiazdki

https://photos.app.goo.gl/HZ6RGu8bAn4P6U8W9

10, 11 oraz 12 grudnia upłynął nam pod znakiem wykonywania świątecznych dekoracji na naszą choinkę.

Pierwszego dnia robiliśmy pawie oczka. Podczas wykonywania pracy muliliśmy podzielić oczka na odpowiednie wielkości. Dzięki temu ćwiczyliśmy nasze umiejętności matematyczne w myśl programu #20minutdlaMatematyki.

Kolejny dzień upłynął nam na paskach potrzebnych do wykonania łańcucha na choinkę, wiele radości sprawiało nam łączenie każdego oczka z drugim, a także łączenie swoich krótkich odcinków łańcucha w jeden długi.

Ostatnią ozdobą jaką wykonaliśmy na naszą choinkę to piękne gwiazdki które malowaliśmy farbami oraz posypywaliśmy brokatem.

Teraz nadszedł czas na ozdobienie choinki naszymi pracami z których jesteśmy niesamowicie dumni.

 

Skip to content