Wiewiórki – Jesteśmy dla siebie mili

https://photos.app.goo.gl/LECVREiWzJAT3UaT7

Przy okazji pocztowego tygodnia postanowiliśmy zrobić coś miłego dla kogoś z naszej grupy.

Każdy z nas wylosował kartkę z imieniem i nazwiskiem kolegi lub koleżanki z naszej grupy. W związku z tym iż prawie nikt z nas nie potrafi czytać nie wiedzieliśmy do kogo skierowany będzie nasz list. Naszym zadaniem było namalowanie obrazka dla tej osoby, miało być to coś miłego i przyjemnego dla drugiej osoby. W ten sposób uczyliśmy się jak sprawić dla kogoś coś miłego i dobrego, a także mogliśmy poczuć radość i szczęście z uzyskanego obrazka od naszych kolegów i koleżanek.

Było to dla nas bardzo pouczające zadanie które nas nauczyło tego jak ważne jest być dla kogoś miłym i jakie wspaniałe uczucie kiedy ktoś nam również okazuje dobre serce i życzliwość.

Skip to content