Wiewiórki – Dzień Pluszowego Misia

https://photos.app.goo.gl/PutRVrzWACM9uvYn9

W Poniedziałek 25 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Każdy z nas do przedszkola przyniósł swojego ulubionego misia. Przedstawialiśmy go a także mówiliśmy co lubi robić, dzięki takim informacjom wykazaliśmy się wspaniałą znajomością swoich pluszowych przyjaciół za co otrzymaliśmy ordery przyjaciół pluszowego misia. Następnie aby uczcić dzień naszych małych towarzyszy zaprosiliśmy ich do tańca, najpierw parami a później w coraz większych grupach aż tańczyliśmy wszyscy wspólnie w dużym kole przy dźwiękach piosenki o pluszowym misiu. Po tak fantastycznej zabawie potrzebowaliśmy chwili czasu na odpoczynek co też uczyniliśmy przy bajce o misiach- Gumisiach.

Kolejnym zadaniem było ozdobienie pluszowego misia na kartce papieru za pomocą plasteliny oraz kredek. Dzieci miały możliwość kreatywnego wykonania misia stąd nasze prace są kolorowe i bardzo różne. Na koniec dnia każdy z nas otrzymał dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia.

Ten dzień był fantastyczny zarówno dla nas jak i dla naszych pluszowych przyjaciół.

 

Skip to content