Przedszkole – Międzyprzedszkolny konkurs taneczny „Just Dance”

https://photos.app.goo.gl/E6E35DAkPgEPiaTF8

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbył się konkurs tańca nowoczesnego pt. „Just Dance”. W skład jury weszli: Pani Małgorzata Markocka,Pani Justyna Krakowiak z Ośrodka Kultury Dzielnicy Wesoła, Pani Anna Robaczewska – nauczyciel wychowania przedszkolnego ze SP 173 w Warszawie oraz Pan Dominik Rudnicki – instruktor tańca Szkoły Fast Step oraz dwukrotny Mistrz Polski i wielokrotny Finalista Grand Prix Polski tańca w stylu latynoamerykańskim. To szanowne grono oceniało umiejętności taneczne przedszkolaków z Przedszkola nr 259(grupa taneczna „Zielona”), Przedszkola nr 260 (grupa taneczna „Wesoliki”) oraz Przedszkola nr 434(grupa taneczna „Żabki Dance”). Jury podczas prezentacji tańca nowoczesnego każdej grupy brało pod uwagę nie tylko technikę taneczną, ale także dobór muzyki, synchronizację, opracowanie choreograficzne,dobór strojów i rekwizytów, muzykalność oraz ogólne wrażenie artystyczne. Wszyscy tancerze występowali wspaniale.! Jury miało bardzo trudny „orzech do zgryzienia”…jednak po długiej naradzie ustaliło następujący werdykt:

I miejsce zajęła grupa „Żabki Dance” z Przedszkola nr 434

II miejsce zajęła grupa „Wesoliki” z Przedszkola nr 260

III miejsce zajęła grupa „Zielona” z Przedszkola nr 259

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

To był naprawdę konkurs na wysokim poziomie.

Gratulujemy również wszystkim Paniom, które przygotowywały swoich podopiecznych do tego turnieju.

Skip to content