Przedszkole – Jasełka – rodzinne spotkanie, rozdanie nagród dla uczestników konkursu na logo i nazwę przedszkola

https://photos.app.goo.gl/ELbeeq7JFzH2vPYz5

W dniu 20 grudnia spotkaliśmy się na wspólne kolędowanie. Jak zwykle rodzice nas nie zawieli. Przygotowali dla naszych podopiecznych wspaniałe jasełkowe przedstawienie. Dziękujemy za ten piękny i wzruszający występ.

Podczas tej uroczystości zostały także rozdane nagrody dla uczestników konkursu na nazwę i logo naszego przedszkola. W tym świątecznym czasie zaszczycili nas: Burmistrz  Dzielnicy Wesoła – Pan Marian Mahor ; Zastępca Burmistrza ds.Społecznych i Oświaty – Pani Aleksandra Paradowska oraz Pani Elżbieta Bareja z Wydziału Oświaty i Wychowania.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w to magiczne, przedświąteczne popołudnie.

Skip to content