Grzybki – Dzień Przedszkolaka

https://photos.app.goo.gl/4YKmjNkhyuZBJdvTA

„Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy 20 wrzesień zbliża się,

od najmłodszego, aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

20 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Już od samego rana w każdej grupie panowała wesoła atmosfera. W tym dniu został zaplanowany piknik ze śniadaniem i podwieczorkiem na świeżym powietrzu Pogoda nie dopisała ale plan się udał – tylko na stołówce Przygotowaliśmy dla dzieci różne atrakcje, m.in. zabawy integracyjne, zabawy z balonami. Na pamiątkę tego wyjątkowego spotkania każdy przedszkolak otrzymał odznakę. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń i na długo zostanie w ich pamięci.

Pamiętajmy, że „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.” /J. Korczak/

 

Skip to content