Sosenki – Spotkanie z lekarzami i pielęgniarką

https://photos.app.goo.gl/EVi4y96yBCgEKc8PA

4 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć lekarzy oraz pielęgniarkę z Centrum Zdrowia Dziecka. Do naszego przedszkola przybyło 4 lekarzy oraz pani pielęgniarka, którzy opowiedzieli nam o tajnikach swojej pracy, pokazali jak wygląda wizyta u lekarza oraz jakie czynności wykonuje lekarz. Każda z grup również obejrzała prezentację na której zobaczyliśmy jak wygląda blok operacyjny oraz niektóre oddziały szpitala. Poznaliśmy też sposób jak właściwie myć ręce oraz mogliśmy zdezynfekować nasze dłonie specjalnym płynem. Każde dziecko również mogło posłuchać bicia swojego serca oraz zbadać misia i otrzymać receptę i naklejkę.

Spotkanie było bardzo ciekawe i niewątpliwie wzbogaciło naszą wiedzę…..

Serdecznie dziękujemy!

 

Skip to content