Sosenki – Z wizytą w Urzędzie Dzielnicy Wesoła m.st.Warszawy

https://photos.app.goo.gl/kFUXPCTvCf5tLn9S9

25 kwietnia nasza grupa udała się z wizytą do Urzędu Dzielnicy Wesołej aby poznać pracę urzędu oraz jego pracowników, w ramach programu doradztwa zawodowego realizowanego w naszym przedszkolu. Podczas wizyty mieliśmy okazję dowiedzieć się co możemy w urzędzie załatwić oraz w jaki sposób i w jakim miejscu załatwić nasze sprawy. Poznaliśmy maszynę do wydawania numerków do odpowiednich stanowisk. Kolejnym miejscem jakie zobaczyliśmy były gabinety pana Burmistrza oraz jego zastępców a także rozmowa z jego sekretarkami, które opowiedziały nam o swojej pracy. Następnie zwiedzaliśmy salę w której obywają się ważne posiedzenia rady dzielnicy i mieliśmy okazję poczuć się jak radni wypowiadając się do mikrofonu i zajmując ich miejsca. Na koniec naszej podróży odwiedziliśmy osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo mieszkańców dzielnicy oraz urzędu. Otrzymaliśmy również prezenty w postaci misia oraz odblasków które możemy przyczepić do kurtki lub plecaka oraz opaski odblaskowe na rękę.

Serdecznie dziękujemy pracownikom urzędu za możliwość zwiedzenia urzędu oraz poznania ich pracy.

 

 

Skip to content