Przedszkole – IV edycja Przeglądu Młodych Talentów „Artystyczna Wesoła”

https://photos.app.goo.gl/YsiiRrggrqAkByXa9

Dziś nasze przedszkolaki wystąpiły w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów – IV edycji przeglądu młodych talentów „Artystyczna Wesoła”.  Do konkursu wystartowały dwie znakomite grupy: pierwsza z nich stepowała, a druga ukazała swoje artystyczne oblicze w skocznym krakowiaku………i……UDAŁO NAM SIĘ! Nasze wspaniałe Lajkoniki (grupa tańcząca krakowiaka składająca się z dzieci z grupy Sosenek i Żabek) doskonale zaprezentowała swoje umiejętności. Zdobyliśmy zaszczytne II miejsce ! To był wspaniały i pełen emocji konkurs…wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Do zobaczenia za rok! 🙂

 

Kilka słów o „Artystycznej Wesołej”:

„Głównymi celami Przeglądu są m.in.: konfrontacja i ocena dorobku artystycznego dzieci i młodzieży z terenu dzielnicy, podnoszenie poziomu i rangi amatorskich dokonań artystycznych, inicjowanie twórczych poszukiwań i wypowiedzi artystycznych oraz promocja najlepszych młodych artystów. Przegląd dotyczy wszelkich prezentacji artystycznych, scenicznych i estradowych, takich jak: teatr, kabaret, piosenka, taniec. W Przeglądzie biorą udział dzieci i młodzież reprezentujące placówki kultury, przedszkola, szkoły oraz instytucje i organizacje prowadzące działalność kulturalną na terenie Dzielnicy Wesoła m.st.Warszawy.”

 

 

 

 

Skip to content