Sosenki – Wycieczka do ZOO

https://photos.app.goo.gl/JoCxQ1cAjLQ2iF828

16 maja nasza grupa miała zaplanowaną wycieczkę do ZOO. Od rana pogoda niestety nas nie rozpieszczała i nawet na chwilę nie przestało padać. Jednak gdy dojechaliśmy do ZOO okazała się dla nas bardzo łaskawa i cały pobyt w ZOO odbył się przy pięknej pogodzie. Na początku skierowaliśmy nasze kroki do Ptaszarni na zajęcia edukacyjne podczas których dowiedzieliśmy się jak opiekować się zwierzętami oraz gdzie można je spotkać. Pod opieką osoby prowadzącej zajęcia mogliśmy pogłaskać jaszczurkę i gekona a także dotknąć skóry węża. Na koniec mieliśmy również na swych dłoniach patyczaki. Po bardzo fajnych zajęciach udaliśmy się na spacer szukając mieszkających w zoo zwierząt. Spotkaliśmy ich bardzo dużo. Przeszliśmy całe zoo. Widzieliśmy zwierzęta morskie oraz te mieszkające w terrarium i na zewnątrz. Wycieczka była wspaniała i na pewno na długo ją zapamiętamy.

 

Skip to content