Przedszkole – Teatr Kalejdoskop – „Prawdziwy skarb”

https://photos.app.goo.gl/Ux5gURY9y36HjBhWA

Rodzice młodej szlachcianki załamują ręce nad jej złym zachowaniem. Dziewczyna jest niegrzeczna, nie potrafi zachować się przy stole, bardziej interesuje ją zabawa niż nauka. Niebawem do dworku mają przyjechać dwaj bracia – jeden z nich to sławny rycerz, drugi – istny bogacz, byłoby dobrze gdyby panienka poślubiła tego drugiego. Rozpoczyna się przyspieszona nauka manier. Adela początkowo opiera się ze wszystkich sił, jednak pierwsze spotkanie z inteligentnym i przystojnym rycerzem sprawia, że całkowicie zmienia swoje nastawienie. Gdy rycerz wyjeżdża walczyć za swój kraj, w konkury uderza drugi z braci. Adela jest jednak mocno przekonana, że dobro, poświęcenie i waleczność są więcej warte niż bogactwo.Ostatecznie bogacza poślubia pokojówka Adeli – prosta lecz uczciwa dziewczyna potrafi przekonać szlachcica, że należy pracować dla dobra rodzinnej ziemi….

 

Skip to content