Przedszkole – WIE – Piknik rodzinny „Piękna nasza Polska cała”

https://photos.app.goo.gl/CuQPogibKzaebRvL9

W ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych projekt na piknik rodzinny pt.”Piękna nasza Polska cała” miał szanse się urzeczywistnić. Wczoraj w naszym przedszkolu odbyła się niezapomniana zabawa. Atrakcje które przygotowaliśmy to: dekorowanie pierników, pająki ze słomy,wycinanki kurpiowskie, malowanie symboli warszawy, tunel smoka wawelskiego, lepienie gór z masy solnej i wykonanie wspólnego obrazu przedstawiającego nadmorski krajobraz. Dodatkowo każdy mógł przeprowadzić degustację smakołyków z polskiego, wiejskiego stołu. Całość imprezy poprowadził Pan Arek – wodzirej,który dorzucił kilka smaczków takich jak: konkursy, tańce, czy ogromne bańki mydlane. Do naszych dzieci przybył na kilka uścisków pewien bohater ze znanej bajki…a który? o tym przekonacie się oglądając naszą galerię zdjęć….  To była wspaniała i pełna radości impreza rodzinna 🙂 Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!

 

Skip to content