Budżet Obywatelski w Warszawie

https://photos.app.goo.gl/jWWsiGBBA991Pu9B8

GŁOSUJEMY JUŻ DZIŚ!!!

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam do głosowania na nasz projekt pt. „ Sensoryka i gimnastyka dla smyka w Przedszkolu nr 434 w Wesołej (1172)” , który został zgłoszony w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Celem projektu jest wyposażenie w profesjonalne sprzęty sali gimnastycznej w budynku publicznego Przedszkola nr 434 w Dzielnicy Wesoła m.st.Warszawy oraz przeprowadzenie zajęć z terapeutami ( z dziedziny SI) oraz trenerami sportowymi.

Projekt ma na celu rozpropagowanie idei integracji sensorycznej i aktywności fizycznej wśród najmłodszych mieszkańców m.st. Warszawy. Zajęcia mają charakter otwarty – decyduje lista zgłoszeń. Zakupiony sprzęt będzie służył wielu dzieciom przez lata, a dzięki niemu Przedszkole nr 434 stanie się lepiej wyposażone, adekwatnie do wymogów obecnych czasów.

Głosować możemy osobiście w urzędzie lub internetowo  na stronie:
https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/welcome

 

Skip to content