Przedszkole- WPEK – Spotkanie ze Stanisławem Kmiecikiem

Przedszkole- 12.04.2019 – WPEK – Spotkanie ze Stanisławem Kmiecikiem / Google Photos

W ramach projektu WPEK „Małe dzieci – wielka sztuka” nasze przedszkolaki miały niepowtarzalną okazję spotkać się z malarzem – Stanisławem Kmiecikiem oraz małym Stasiem. Panowie zaprezentowali nam swój kunszt artystyczny i opowiedzieli trochę o swoim życiu. Na zakończenie spotkania otrzymaliśmy pamiątkowy obraz, który Pan Stanisław narysował podczas tej rozmowy. To było niesamowite spotkanie, ale i także lekcja życia, która z pewnością pozostanie w pamięci naszych podopiecznych na długo…..

Jeszcze raz bardzo dziękujemy naszym gościom za przybycie!

Więcej o Panu Stanisławie mogą państwo znaleźć na Jego oficjalnej stronie:

http://www.kmiecik.virgo.com.pl/