Przedszkole – #sadziMY

Nie od dziś wiadomo, że drzewa mają pozytywny wpływ na człowieka. Niewątpliwie drzemie w nich dobroczynna moc, która niejednokrotnie koi nasze zmęczone zgiełkiem ciała i umysły. By podkreślić ich nieocenioną rolę w dniu 24.09.2020 Przedszkole nr 434 włączyło się w ogólnopolską akcję #sadziMY zainicjowaną przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz Pierwszą Damę we współpracy z Lasami Państwowymi. Dzięki uprzejmości Pani Marty Sasanki otrzymaliśmy 50 sadzonek drzew: sosen, świerków, lip. Czterdzieści sztuk drzew zostało posadzonych przez dzieci wokół naszego przedszkola, natomiast dziesięć sztuk podarowaliśmy Przedszkolu nr 259 „Leśna Bajka”, by rozpowszechnić inicjatywę. Udział w akcji sprawił naszym podopiecznym wiele radości, dał satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Od dziś z pewnością każdy przedszkolak wie, jak własnymi rękami może pomóc naturze się odradzać.

Dziękujemy Lasom Państwowym za wsparcie Przedszkola 434 w akcji #sadziMY.