Sosenki – Z wizytą w Urzędzie Dzielnicy Wesoła m.st.Warszawy

Sosenki – 25.04.2019 – Z wizytą w Urzędzie Dzielnicy Wesoła m.st.Warszawy / Google Photos

25 kwietnia nasza grupa udała się z wizytą do Urzędu Dzielnicy Wesołej aby poznać pracę urzędu oraz jego pracowników, w ramach programu doradztwa zawodowego realizowanego w naszym przedszkolu. Podczas wizyty mieliśmy okazję dowiedzieć się co możemy w urzędzie załatwić oraz w jaki sposób i w jakim miejscu załatwić nasze sprawy. Poznaliśmy maszynę do wydawania numerków do odpowiednich stanowisk. Kolejnym miejscem jakie zobaczyliśmy były gabinety pana Burmistrza oraz jego zastępców a także rozmowa z jego sekretarkami, które opowiedziały nam o swojej pracy. Następnie zwiedzaliśmy salę w której obywają się ważne posiedzenia rady dzielnicy i mieliśmy okazję poczuć się jak radni wypowiadając się do mikrofonu i zajmując ich miejsca. Na koniec naszej podróży odwiedziliśmy osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo mieszkańców dzielnicy oraz urzędu. Otrzymaliśmy również prezenty w postaci misia oraz odblasków które możemy przyczepić do kurtki lub plecaka oraz opaski odblaskowe na rękę.

Serdecznie dziękujemy pracownikom urzędu za możliwość zwiedzenia urzędu oraz poznania ich pracy.